Interiérový design - Rezidence Praha

Málokdy se stane, že narazíte na osvíceného klienta, který vám nechá takovou volnost s jediným požadavkem: vytvořit stylový interiér s prvky z druhé poloviny 20. století.
Soukromá rezidence v Praze prošla před začátkem naší spolupráce citlivou rekonstrukcí, která byla pro nás skvělou výchozí pozicí a zároveň výzvou.
Od začátku nám bylo jasné jakým směrem se vybavení s nálada bytu bude ubírat.
„Bauhausu jsem se chtěla dotknout jen okrajově, stěžejní roli měl hrát design 60. a 70 . let… Glamour, který člověk mohl vidět třeba v mém oblíbeném seriálu Madman,“ dodává interiérová designérka Andrea Beranová.
Chtěli jsme vybrat to nejlepší z československého designu a to zkombinovat se zajímavými doplňky a nábytkem ze zahraničí.
Jedním z hlavních cílů bylo nechat vyniknout kvalitní materiály jako je ořechová dýha, přírodní kámen či koberce z přírodní trávy. Chtěli jsme zachovat vzdušnost prostoru a nechat dýchat jednotlivé solitéry, které spolu krásně ladí a vytváří příjemný prostor, který dá obyvatelům možnost příjemného odpočinku.

Návrh pro Nanovo Andrea Beranová.

V případě zájmu o konzultaci a návrh interiéru nás neváhejte kontaktovat na jiri@nanovo.cz nebo 00420 603 145 362.

Interiérový design - Rezidence Praha - 1 Interiérový design - Rezidence Praha - 2 Interiérový design - Rezidence Praha - 3 Interiérový design - Rezidence Praha - 4 Interiérový design - Rezidence Praha - 5 Interiérový design - Rezidence Praha - 6 Interiérový design - Rezidence Praha - 7 Interiérový design - Rezidence Praha - 8 Interiérový design - Rezidence Praha - 9 Interiérový design - Rezidence Praha - 10 Interiérový design - Rezidence Praha - 11