Nanovo začíná vyrábět skříňky U450 od pana Jiřího Jiroutka

Jsme trochu naměkko! Minulý týden jsme začali další etapu Nanovo. Podepsali jsme smlouvu s panem Jiřím Jiroutkem a stali jsme se jediným výrobcem několika typů komod, které pan Jiroutek navrhl pro Interiér Praha v 50. letech. Začneme komodou typ U-453. Která by měla být v prodeji do konce roku 2018.

Skříňka U-450 navržená Jiřím Jiroutkem v 50. letech

Skříňka U-450 navržená Jiřím Jiroutkem v 50. letech

Skříňka U-450 navržená Jiřím Jiroutkem v 50. letech

Pan Jiroutek byl opět skvělý společník. Jeho historky o působení ve švédské Ikea nebo o jeho jednáních s nábytkářskými magnáty po celém světě jsou k neuposlouchaní! Svou vitalitou, pamětí a gentlemanským chováním připomíná pana Miroslava Zikmunda.

Při všech naších setkáních jsme si říkali, že je škoda, že jeho vzpomínky nejsou nikde nahrané nebo zapsané. Takže plánujeme udělat s panem Jiroutkem větší rozhovor.

Děkujeme za pomoc právní kanceláři Zuzany Šimonovské, která se postarala o právní servis celé dohody. http://www.simonovska.com

Tímto chceme odstartovat naší novou řadu nábytku, svítidel a doplňků, které budeme vyrábět podle původních československým návrhů z druhé poloviny 20. Století.

Držte nám palce!

Nanovo začíná vyrábět skříňky U450 od pana Jiřího Jiroutka - 1 Nanovo začíná vyrábět skříňky U450 od pana Jiřího Jiroutka - 2 Nanovo začíná vyrábět skříňky U450 od pana Jiřího Jiroutka - 3 Nanovo začíná vyrábět skříňky U450 od pana Jiřího Jiroutka - 4 Nanovo začíná vyrábět skříňky U450 od pana Jiřího Jiroutka - 5