První narozeniny našeho obchodu

5. listopadu jsme oslavili první narozeniny našeho vymodleného obchodu, čekali jsme na něj dva roky! Už jsme jeden obchod skoro měli - kousek od Petrského náměstí, ale nedopadlo to dobře. Po několika měsících obcházení úředníků jsme ztroskotali na elektrické připojce, kterou v prostoru minulý nájemce sice měl, ale nám ji odstřihli. Nějaká žába na prameni nám zkrátka bránila - ale jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Díky této anabázi jsme se nezasekli na Petrském náměstí a díky kamarádům (díky Jirko!) jsme našli náš nynější obchod v Týnské uličce 627/8, v samotném srdci Prahy. 

Oslava byla super, komornější než otvíračka našeho obchodu v září 2015, kdy nám Facebook oznámil, že přijde přes 600 lidí. Děkujeme všem za pomoc a za návštěvu! Podívejte se na video, jak jsme kmitali jak včelky - časosběrné video z oslavy a příprav z předchozího dne.

Díky za přízeň! :)

 

První narozeniny našeho obchodu - 1 První narozeniny našeho obchodu - 2 První narozeniny našeho obchodu - 3 První narozeniny našeho obchodu - 4 První narozeniny našeho obchodu - 5 První narozeniny našeho obchodu - 6 První narozeniny našeho obchodu - 7