Renovace nábytku

Již šest let se věnujeme opravám a prodeji nábytku a bytových doplňků. Naší hlavní doménou je nábytek z druhé poloviny 20. století. Za celou dobu existence nanovo jsme se setkali již s tolika problémy spojenými s renovacemi, a s tolika řemeslníky, že nyní jsme schopni opravit skoro cokoli.

Jedním z hlavních pravidel našeho obchodu je prodávat věci, kteří můžou naši zákazníci okamžitě používat. Jako vášnivé sběratele nás dostávalo, když jsme si koupili například staré krásné křeslo a museli jsme řešit dlouhé týdny opravu různých jeho částí. Dřevěnou kostru u truhláře, pak nám někdo musel opravenou kostru nalakovat a pak jsme šli za čalouníkem. A ať se jednalo o nábytek nebo nějaké bytové doplňky, vždy to byla velmi časově náročná procedura.

U nás je to s renovacemi jinak. My Vám vše opravíme a pokud něco neumíme opravit sami, tak již pravděpodobně známe řemeslníka, který to umí.  O všechno se postaráme a Vy dostanete svůj kousek kompletně opravený a funkční.

Jsme tedy schopni opravit snad vše, co je vyrobeno z kvalitních materiálů.

Mod chair od Artifort po kompletní renovaci

Kompletní renovace křesla Mod Chair, které navrhl v roce 1967 pro nizozemskou značku Artifort Geoffrey Harcour.

- oprava otočného mechanismu

- nový lak na plastovém podnoži

- nové čalounění, včetně látky

Cena: 18 800 Kč (včetně DPH 21%)

Skříňka U-450 Interiér Praha po kompletní renovaci

Kompletní renovace skříňky U-458. Pro Interiér Praha navrhl Jiří Jiroutek - http://www.nanovo.cz/cs/produkt/skrinka-interier-praha-539

- odstranění starého laku

- konstrukční opravy  -  slepení konstrukce, oprava šuplíků

- nově namořený povrch skříňky (lze zvolit odstín)

- nový lak na celém povrchu

- nový lak na šuplících

Cena 4500 Kč (včetně DPH 21%)

Křeslo navržené architekty Kropáčkem a Koželkou po kompletní renovaci

Křeslo navržené Karel Koželka a Antonín Kropáček po kompletní renovaci, která získalo stříbrnou medaili na milánském Trienále v roce 1946.

http://www.nanovo.cz/cs/produkt/kreslo-kozelka-kropacek-236

- oprava dřevěné konstrukce

- nové čalounění, včetně nové látky

Cena : 13 500  Kč (včetně DPH 21%)

 

Na našich stránkách prodáváme také nábytek před renovací. Předměty, které teprve čekají na renovaci si u nás můžete zakoupit nezrenovované a nechat si je upravit podle svých přání (odstíny laku, látka atp.). Velmi rádi také zprostředkujeme opravy předmětů, které už vlastníte!