O nás

PF_3x2 (kopie)

Máme rádi staré věci a máme k nim úctu. Jsme obchod s originálním užitým uměním a designem z druhé poloviny 20. století.

Nanovo jsme otevřeli v roce 2011 s jednoduchým nápadem nabídnout originální kvalitní nábytek a bytové doplňky, které jsou v České republice opomíjené a v zahraničí neznámé. Soustředíme se na design z bývalého Československa, ale nabízíme i originální předměty ze zahraničí.

Nanovo nabízí pouze originální předměty z druhé poloviny 20. století, které prošly částečnou nebo kompletní renovací. Vracíme věcem jejich smysl a krásu. Předměty v našem obchodě se snažíme uvádět do co nejpůvodnějšího stavu, samozřejmě s přihlédnutím k jejich stáří a historii. Naším cílem je, aby náš zákazník mohl zakoupenou věc okamžitě používat.

Jednou z hnacích sil otevření Nanovo bylo také nabídnout našim zákazníkům služby a přístup, jejichž úroveň stále ještě není v Čechách standardem. Nabízíme zákazníkům 100% servis, včetně konzultací úprav a dopravy. Záruka jeden rok na věci zakoupené v našem obchodě je samozřejmostí. V neposlední řadě naše zákazníky a fanoušky chceme překvapovat a inspirovat ve směru, jakým lze kombinovat staré s novým, jak lze zajímavým způsobem osvěžit interiér nečekanými doplňky původně vyrobenými ke zcela jiným účelům.

Vážíme si Vaší přízně,
Adam Karásek, Jiří Mrázek, Terezie Krausová, Michal Krušina, Ondřej Belánský a Eduard Chabr