O nás

 

Máme rádi staré věci a máme k nim úctu

Jsme obchod s originálním užitým uměním a designem z druhé poloviny 20. století.

Nanovo jsme otevřeli v roce 2011 s jednoduchým nápadem nabídnout originální kvalitní nábytek a bytové doplňky, které jsou v České republice opomíjené a v zahraničí neznámé. Soustředíme se na design z bývalého Československa, ale nabízíme i originální předměty ze zahraničí.

Vracíme věcem jejich smysl a krásu

Nanovo nabízí pouze originální předměty z druhé poloviny 20. století, které prošly částečnou nebo kompletní renovací. Vracíme věcem jejich smysl a krásu. Předměty v našem obchodě se snažíme uvádět do co nejpůvodnějšího stavu, samozřejmě s přihlédnutím k jejich stáří a historii. Naším cílem je, aby náš zákazník mohl zakoupenou věc okamžitě používat.

Přístup, který stále ještě není v Čechách standardem

Jednou z hnacích sil otevření Nanovo bylo také nabídnout našim zákazníkům služby a přístup, jejichž úroveň stále ještě není v Čechách standardem. Nabízíme zákazníkům 100% servis, včetně konzultací úprav a dopravy. Záruka jeden rok na věci zakoupené v našem obchodě je samozřejmostí.

Jsme jedním z předních hráčů
v designu nábytku a interiérů

Nanovo vzniklo v Berlíně v roce 2009 a o dva roky později jsme založili obchod. Od té doby jsme se stali jedním z předních hráčů v oblasti designu nábytku a interiérů druhé poloviny 20. století.

V roce 2016 jsme získali prestižní ocenění Czech Grand Design za Obchod roku a tento úspěch jsme následně rozšířili v roce 2019, když jsme obdrželi cenu EDIDA od časopisu ELLE decoration za reedici nábytku od Jiřího Jiroutka.