Renovace

 

Jsme schopni opravit skoro cokoli

Od roku 2011 se věnujeme opravám a prodeji nábytku a bytových doplňků. Naší hlavní doménou je nábytek z druhé poloviny 20. století. Za celou dobu existence Nanovo jsme se setkali již s tolika problémy spojenými s renovacemi, a tolika řemeslníky že nyní jsme schopni opravit skoro cokoli.

Od začátku až do konce -
Kompletní renovace

Jedním z hlavních pravidel našeho obchodu je prodávat věci, které můžou naši zákazníci okamžitě používat. Jako vášnivé sběratele nás dostávalo, když jsme si koupili například staré krásné křeslo a museli jsme řešit dlouhé týdny opravu různých jeho částí. Dřevěnou kostru u truhláře, pak nám někdo musel opravenou kostru nalakovat a pak jsme šli za čalouníkem. A ať se jednalo o nábytek nebo nějaké bytové doplňky, vždy to byla velmi časově náročná procedura.

Základem jsou šikovné ruce a kvalitní materiály

Troufáme si tvrdit, že u nás je to s renovacemi jinak. My Vám prostě opravíme celý kus nábytku! Pokud něco neumíme opravit sami, tak již pravděpodobně známe řemeslníka, který to umí. O všechno se postaráme a Vy dostanete svůj kousek jako nový - opravený a funkční.

Jsme tedy schopni opravit snad vše, co je vyrobeno z kvalitních materiálů. A když něco nejde opravit, tak to třeba půjde znovu vyrobit. Při výrobě chybějících částí využíváme i 3D tiskárny. Ale raději spolupracujme s těmi staromódními řemeslníky!

Adam Karásek

Majitel NANOVO
O všechno se postaráme a Vy dostanete svůj kousek jako nový - opravený a funkční.

Poptávka renovace

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: