Pugét pro marťana

Kód: 2310006
Neohodnoceno
25 000 Kč
Odesíláme za 1–2 týdny (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojení autorského tisku Michaely Karásek Čejkové a keramického rámu Luisy Bělohlávkové. Jediný originál. Pugét pro marťana.

Fotografka Michaela Karásek Čejková vytvořila pro Picky Parents sérii fotografických koláží, zobrazujících fantazijní pugéty květin, kde každý jednotlivý z nich je věnován konkrétní osobě. Michaela vychází z myšlenky, kdy chce místo reálných pugétů, které se dávají k různým příležitostem, obdarovávat pugéty nafocenými, tedy takovými, které neuvadnou a člověku zůstanou jako vzpomínka navždy.
Studentka UMPRUM Luisa Bělohlávková, pak pro tuto sérii navrhla na míru originální keramické, glazované rámy. Tímto spojením pak vzniká kompaktní dílo, socha.

Michaela Karásek Čejková je fotografka se sídlem v Praze, která se specializuje především na portrétní a autorskou fotografii. Pro její rukopis je charakteristická práce s klasickou, ručně vystřihávanou koláží. V roce 2015 ukončila magisterské studium na Katedře fotografie FAMU. V roce 2019 získala ocenění Czech Grand Design v kategorii Fotograf roku.

Luisa Bělohlávková studuje v Ateliéru keramiky a porcelánu na UMPRUM v Praze u Milana Pekaře. Jejím původním zaměřením byl design nábytku, ale díky návštěvám dílny na výrobu keramiky na pražské Letné se její zájem vyvinul tímto směrem ač se jednalo o volnočasovou aktivitu. Věnuje se jak volné tvorbě, tak užitému umění.

Doplňkové parametry

Kategorie: NANOVO Kids
Designér: Michaela Karásek Čejková, Luisa Bělohlávková
Rok výroby: 2023
Rozměry Š x V x H: 50 x 70 x 7
Stav: Nové
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: